Dell Vostro 5401 – jedna z lepszych opcji

Posted on
Laptop taki jak Dell Vostro 5401 to system operacyjny Windows 10, ekran o przekątnej 14 cali, niska masa własna, 16 GB pamięci RAM typu DDR, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, brak napędu optycznego, matowa matryca, podświetlana klawiatura, trzy porty typu USB, jeden port typu HDMI, Bluetooth, pojemna bateria, czytnik kart microSD, czytnik linii papilarnych i wbudowany mikrofon

Laptop taki jak Dell Vostro 5401 to system operacyjny Windows 10, ekran o przekątnej 14 cali, niska masa własna, 16 GB pamięci RAM typu DDR, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, brak napędu optycznego, matowa matryca, podświetlana klawiatura, trzy porty typu USB, jeden port typu HDMI, Bluetooth, pojemna bateria, czytnik kart microSD, czytnik linii papilarnych i wbudowany mikrofon. Typowa kobieta biznesu uzna ten laptop za opcję optymalną, czyli lepszą od małych i śmiesznych komputerów i na dokładkę dostatecznie lekką. Natomiast specjalista od obrabiania materiału filmowego w jakości 4K uzna ten laptop za opcję akuratną do prowadzenia strony firmowej i do pracy biurowej, ale jeśli chodzi o trudną pracę przy grafice to postawi na coś lepszego i masywniejszego jednocześnie.

Laptop taki jak Dell Vostro 5401 to system operacyjny Windows 10, ekran o przekątnej 14 cali, niska masa własna, 16 GB pamięci RAM typu DDR, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, brak napędu optycznego, matowa matryca, podświetlana klawiatura, trzy porty typu USB, jeden port typu HDMI, Bluetooth, pojemna bateria, czytnik kart microSD, czytnik linii papilarnych i wbudowany mikrofonDell Vostro 5401 to także matowa matryca i brak ekranu dotykowego (więcej: https://www.kuzniewski.pl/ k4940,laptopy-dell-vostro- vostro-5401.html). Ta matryca bez wątpienia ułatwi pracę w miejscu takim jak nasłoneczniony taras otulony winogronami. Miejsce tego typu jest stukrotnie ciekawszym od typowego biurowego stanowiska pracy, choć wiele znaczy też i to, że wielu ludzi pracuje na laptopie w lokalizacjach dowolnych, a w tych lokalizacjach matowa matryca jest plusem. Takim samym i wiele znaczącym plusem jest też czytnik linii papilarnych, za pomocą którego chronimy własną pracę, czyli te wyjątkowo cenne pliki. Natomiast czytnik kart microSD to jeden z najczęściej używanych czytników kart pamięci, czyli opcja niemal obowiązkowa w czasach obecnych, bo sam Bluetooth to zdecydowanie za mało.

Wiele znaczy też i to, że laptop Dell Vostro 5401 ma też atrakcyjną obudowę i podświetlaną klawiaturę i na dokładkę nie jest tani. Cenę zapewne wielu uzna za minus tego sprzętu, ale podzespoły elektroniczne tego komputera przenośnego się wyjątkowo wolno zużywają. Uroda samej obudowy to też bardzo ważny plus i to zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety, bo one zazwyczaj z trzech takich samych sprzętów, jeśli chodzi o klasę procesora zazwyczaj wybiorą ten najbardziej urodziwy, po to by mieć coś więcej niż samo narzędzie pracy i by co dzień używać laptopa, który im się podoba.

Biznes - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com