Dla kogo jest laptop Dell Latitude 5520?

Posted on
Dell Latitude 5520 to jeden z tych laptopów, które warto kupić, myśląc o produktywności w trakcie dnia pracy

Mobilny i wydajny laptop biznesowy Dell Latitude 5520 (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5090,laptopy-dell-latitude-latitude-5520.html) stanowi kolejną odsłonę jednej z najpopularniejszych serii skierowanych do średnich i dużych firm. Stabilność podczas działania oraz wytrzymała konstrukcja obudowy to pierwsze z brzegu i dobrze znane z poprzednich modeli atuty urządzenia. Jakie usprawnienia wdrożył producent w nowym wariancie swojego laptopa? 

Laptop Dell Latitude 5520 – dobra oferta dla firm

Dell Latitude 5520 to jeden z tych laptopów, które warto kupić, myśląc o produktywności w trakcie dnia pracyDell Latitude 5520 to laptop nastawiony głównie na pracę biurową, czego dowodem może być zastosowana w jego przypadku konfiguracja pod względem podzespołów. Mamy tu układy niskonapięciowe typowe do zadań natury biznesowej. W kwestii wyglądu laptop prezentuje się stylowo i bez zbędnych udziwnień. Imponująca jest natomiast jakość wykonania. Co więcej, zgodnie z nową polityką marki Dell, do wykonania obudowy producent zastosował materiały z bioplastiku. Dla kogo więc jest omawiany model? Jego funkcje najbardziej sprawdzą się w średnich i dużych przedsiębiorstwach, gdzie niezawodność i duże możliwości względem przenoszenia z pewnością zyskają aprobatę pracowników.

Czy to laptop, który warto kupić? Dell Latitude 5520 i jego zalety:

  • solidna i lekka obudowa
  • energooszczędne procesory Intel Tiger Lake
  • dobry laptop do średnich i dużych firm 
  • matowa matryca.

Laptop z Intel Core i7 oraz matowym wyświetlaczem

Samo urządzenie to 15,6-calowa konstrukcja mogąca zaskoczyć swoją mobilnością. Zastosowana w tym przypadku matowa matryca doskonale sprawdzi się w pracy na zewnątrz. Podobnym przejawem pracy mobilnej są niskonapięciowe procesory Intel Tiger Lake. Doskonale sprawdzą się one w zadaniach typowo biurowych, choć wykorzystać możemy je również do obsługi średnio wymagających aplikacji.

Laptop biznesowy Dell Latitude 5520 – podsumowanie

Dell Latitude 5520 to jeden z tych laptopów, które warto kupić, myśląc o produktywności w trakcie dnia pracy. Bogaty system funkcji biznesowych, kompatybilność z Windows 11, a także niewielka waga urządzenia powodują, że doskonale odnajdzie się ono w biurze.