Fujitsu LifeBook U9310

Posted on
Kto powinien zdecydować się na Fujitsu LifeBook U9310? Między innymi wszystkie osoby, które potrzebują porządnego sprzętu do szybkiej i wydajnej pracy

Liczby pokazują, że Fujitsu LifeBook U9310 z www.kuzniewski.pl nie narzeka na brak zainteresowania. Czy warto dołączyć do tego grona zadowolonych Klientów? Poznaj charakterystyczne cechy takich właśnie nowoczesnych komputerów przenośnych.

Dlaczego ten model jest tak popularny?

Kto powinien zdecydować się na Fujitsu LifeBook U9310? Między innymi wszystkie osoby, które potrzebują porządnego sprzętu do szybkiej i wydajnej pracyKto powinien zdecydować się na Fujitsu LifeBook U9310? Między innymi wszystkie osoby, które potrzebują porządnego sprzętu do szybkiej i wydajnej pracy. Staranne wykonanie tylko z porządnych materiałów (plus zastosowanie nowoczesnych, sprawdzonych technologii) powoduje, że realizowanie zadań przy pomocy takiego właśnie sprzętu jest między innymi błyskawiczne, precyzyjne i bardzo bezpieczne. Na pewno warto zauważyć, że ten model jest wydajny. Jest to możliwe, ponieważ laptop został wyposażony w nowoczesny procesor Intel Comet Lake. I to z czterema rdzeniami. Dodatkowo Klienci mogą liczyć na do 16 GB pamięci RAM, a także na bardzo przydatny i funkcjonalny dysk SSD M.2. Ten model jest dodatkowo bardzo uniwersalny. Wszak swobodnie można zdecydować się na przykład na instalację modemu LTE. Dzięki temu jego mobilność będzie na zdecydowanie lepszym poziomie.

Co jeszcze na pewno warto wiedzieć na temat takiego właśnie sprzętu? Ma on ekran o przekątnej dokładnie 13,3 cala. Ten profesjonalny i bardzo nowoczesny notebook został dodatkowo wyposażony w bardzo wygodne i dobrze działające klawiatury. Dzięki temu pisanie nie stanowi żadnego problemu i jest pozbawione dyskomfortu. Na uwagę zasługuje fakt, że ten właśnie model jest dodatkowo relatywnie lekki. Z powodzeniem może być zatem zastosowany nie tylko w czasie zwykłej pracy biurowej. Dodatkowo znakomicie sprawdza się w trakcie podróży delegacyjnych itd. Wszak waga wynosi w tym przypadku jedynie 916 g. Obudowa jest stosunkowo niewielka. To jednak nie oznacza, że nie jest solidna. Trzeba bowiem wyraźnie zaznaczyć, że producenci mocno zatroszczyli się właśnie o ten konkretny aspekt.

Ludzie obraz autorstwa wayhomestudio - pl.freepik.com