HP 340S G7

Posted on
Generalnie coraz więcej osób decyduje się na sprzęt komputerowy naprawdę nowej generacji

Generalnie coraz więcej osób decyduje się na sprzęt komputerowy naprawdę nowej generacji. Szczególnie, że takie komputery można kupić stosunkowo tanio i liczyć na wiele przydatnych parametrów. Jednym z bardzo dobrych wyborów – w tej kategorii – jest sprzęt o nazwie HP 340S G7 (https://www.kuzniewski.pl/k4701,laptopy-hp-essential-hp-340s-hp-340s-g7.html). Co warto wiedzieć na jego temat?

Dlaczego ludzie tak chętnie kupują HP 340S G7?

Generalnie coraz więcej osób decyduje się na sprzęt komputerowy naprawdę nowej generacjiNależy tutaj zwrócić uwagę na kilka aspektów. Sprzęt typu HP 340S G7 jest między innymi bardzo uniwersalny. Wszystko dlatego, że może być  swobodnie użytkowany nawet w rozmaitych firmach czy przedsiębiorstwach. To jednak nie wszystko. Bez żadnego problemu można również zdecydować się na urządzenia z tej kategorii w rozmaitych podróżach służbowych albo delegacyjnych. Elementy tego typu są mobilne. Dodatkowo posiadają bardzo atrakcyjne warunki finansowe. To oznacza, że nie trzeba tutaj martwić się o wydatki w obrębie tego konkretnego tematu. Ceny są bowiem niezwykle przystępne. Warto zauważyć, że sprzęt z tej konkretnej kategorii jest także bardzo energooszczędny.

Warto na pewno poświęcić kilka słów parametrom technicznym. Komputery typu HP 340S G7 zostały wyposażone między innymi w procesory Intel 10. generacji Ice Lake. Posiadają dokładnie do 16 GB RAM. Ważnym aspektem jest także dysk. Jak to jest w tym przypadku? Klienci mogą liczyć na dysk M.2 SATA lub NVMe (więcej). Czym jeszcze charakteryzują się komputery tego konkretnego typu? Posiadają zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics lub Intel Iris Plus. Mocnym punktem jest także ekran 14-calowy. Należy zwrócić uwagę na aspekt, że obraz jest wyświetlany w bardzo dobrej rozdzielczości. Producent informuje, że litera S w nazwie gwarantuje, że urządzenia z tej konkretnej kategorii są naprawdę bardzo mobilne. Na uwagę zasługuje fakt, że produkty tego typu są także stosunkowo lekkie. W końcu komputery typu HP 340S G7 ważą jedynie 1,47 kg. Mogą być zatem bez problemu użytkowane uwzględniając rozmaite podróże służbowe lub delegacyjne.

Computer obraz autorstwa master1305 - www.freepik.com