Kolejny zaskakujący laptop Lenovo

Posted on
Oferta firmy Lenovo jest bardzo szeroka

Oferta firmy Lenovo jest bardzo szeroka. Dzięki pomysłowości projektantów i odpowiedzialnym analizom rynkowym, firma doskonale daje sobie sprawę z tego jaki sprzęt najlepiej będzie się sprzedawał i co trzeba w nim umieścić, by klient był jak najbardziej zadowolony. Dlatego też komputery produkowane przez Lenovo tak bardzo potrafią się od siebie różnić. Jest to zaleta, ponieważ każdy klient znajdzie coś dla siebie. Doskonałą zaletą laptopów Lenovo jest też to, że dzięki ogromnej mocy obliczeniowej sprzęt dobrze sprawdza się jako narzędzie pracy, ale też jako komputer do rozrywki. Wszystko zależy od aktualnego zastosowania. Dobrym przykładem jest tutaj laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga. Sprzęt ten jest bardzo innowacyjny, więc spodoba się zarówno osobom lubiących nowe technologie jak i tym, którzy mają nowoczesne podejście do wykonywania swojej pracy.

Dobry sprzęt, na którym można więcej

Oferta firmy Lenovo jest bardzo szerokaNieodłączną cechą Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest dotykowy ekran. Sprawia on, że jest to sprzęt hybrydowy. Praktyczne wykorzystanie Lenovo ThinkPad L13 Yoga pod względem ekranu dotykowego jest możliwe dzięki obrotowemu ekranowi. Ten obraca się o 360 stopni, przez co komputer może być przekształcony w tablet. Będzie to doskonałe narzędzie dla grafików, oraz osób które używają rysika w pracy. Na możliwość profesjonalnego wykorzystania tej funkcji nie małe znaczenie mają także podzespoły użyte w tym modelu- to właśnie one umożliwiają uruchomienie na sprzęcie często skomplikowanych programów. Komputer pracuje na procesorze Intel Core i7 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i7-processors.html). Pamięć RAM może osiągnąć nawet 16 GB. Karta graficzna intel UHD zapewni doskonałą koordynację obrazu.

Komfortowa praca

Niewielka matryca (13,3 cali) sprawia, że laptop jest przyjazny w użytkowaniu. Użytkownik nie jest przywiązany do kabla- praca na samej baterii może trwać nowe 12 godzin. Komputer wykorzystuje system Windows 10 Pro, który najlepiej nadaje się do pracy w dzisiejszych warunkach. Biorąc powyższe pod uwagę, nie można dojść do innych wniosków, niż tych że Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest idealnym laptopem.

Obraz autorstwa: psref.lenovo.com