Laptop Dell Latitude 5521, który ułatwia życie pracownikom biurowym

Posted on

Laptopy Dell Latitude 5521 – www.kuzniewski.pl to rozwiązania dla firm oraz pracowników korporacji, którzy przykładają dużą wagę do kwestii takich jak niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo. Elegancki projekt oraz sprzyjające pracy mobilnej kształty urządzenia dodatkowo zwiększają możliwości jego wykorzystania w biurze, jak i poza jego obrębem. Czy ultraprzenośność i wydajność idą jednak w parze z ultrafunkcjonalnością? 

Dell Latitude 5521 – lekki laptop biznesowy

Dell Latitude 5521 to laptopy, które warto wybrać w przypadku pracy biurowejLinia biznesowych laptopów Latitude regularnie dostarcza na rynek narzędzi mających za zadanie poprawić sprawność i komfort pracy w biurze. Dell Latitude 5521 nie jest wyjątkiem od tej reguły. Lekki 15-calowy notebook oferuje niezbędne funkcje do wykorzystania w trakcie dnia pracy. Obudowa, choć szczególnie nie wyróżnia się na tle konkurencji, stanowi solidną zwartą konstrukcję o biznesowej jakości wykonania. Z boku natomiast do dyspozycji użytkowników oddano szereg portów i złączy wpływających na praktyczność sprzętu.

Laptop Dell Latitude 5521 – specyfikacja w skrócie:

  • solidna konstrukcja
  • procesory Intel Tiger Lake
  • grafika NVIDIA GeForce MX450
  • pełnowymiarowa klawiatura i duży touchpad.

Laptop z Intel Core i7 i grafiką NVIDIA

Odnośnie układów CPU, producent zdecydował się zaoferować użytkownikom sięgającym po laptopy Dell Latitude 5521 jednostki Tiger Lake. Tak więc są to laptopy z Intel Core i5 oraz i7. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Również dla bardziej wymagających użytkowników przewidziane zostały warianty wyposażone w karty graficzne NVIDIA GeForce MX450. W pozostałych przypadkach skorzystamy z klasycznych układów zintegrowanych.

Laptop dla firm – Dell Latitude 5521

Dell Latitude 5521 to laptopy, które warto wybrać w przypadku pracy biurowej. Sprawdzą się także jako narzędzie do pracy zdalnej, a to za sprawą nowoczesnej technologii łączności. Pracę w biurze usprawni zawarta w urządzeniu wygodna klawiatura z blokiem numerycznym i duży precyzyjny gładzik.