Lenovo ThinkPad L13 – laptop wydajny i poręczny

Posted on
Niełatwo w dzisiejszych czasach znaleźć komputera mobilnego, który ochroni nasze pliki i wrażliwe dane oraz pozwoli na bezpieczną pracę nawet pomimo wzroku osób trzecich

Niełatwo w dzisiejszych czasach znaleźć komputera mobilnego, który ochroni nasze pliki i wrażliwe dane oraz pozwoli na bezpieczną pracę nawet pomimo wzroku osób trzecich. Tak się składa, że model, jakim jest Lenovo ThinkPad L13 to konstrukcja stworzona z ogromnym naciskiem na bezpieczeństwo użytkownika (https://www.kuzniewski.pl/k4593,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13.html). Zastosowano w niej złącze TPM 2.0, Kensington Lock, czytnik linii papilarnych oraz kamerkę internetową z obsługą Windows Hello i zaślepką ThinkShutter. Taki zestaw przekłada się na ogromne bezpieczeństwo użytkownika oraz wszystkich informacji, jakie znajdują się na tym urządzeniu. Jeśli zainteresował Cię ten konkretny model to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego tekstu, bowiem to nie koniec rewelacji na jego temat.

Potężna moc w niewielkiej obudowie

Niełatwo w dzisiejszych czasach znaleźć komputera mobilnego, który ochroni nasze pliki i wrażliwe dane oraz pozwoli na bezpieczną pracę nawet pomimo wzroku osób trzecichLaptop Lenovo ThinkPad L13 dzięki temu, iż został wyposażony w niewielką 13,3 calową matrycę o świetnych kolorach i znakomitej przejrzystości, jest urządzeniem poręcznym i łatwym do przenoszenia. Ten fakt z pewnością docenimy w momencie, kiedy będziemy zmuszeni zabrać go razem ze sobą w jakąś podróż, a laptop odwdzięczy się swoją niewielką wagą i małymi gabarytami. Poza tym warto wymienić takie zalety tej konstrukcji jak:

  • zastosowanie najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na niesamowitą solidność laptopa,
  • wyposażenie go w procesor Intel Core 10, najnowszej generacji Comet Lake, co zapewnia niesłychaną wręcz wydajność,
  • obsługę nawet do 16 GB ultra szybkiej pamięci DDR4,
  • zastosowanie nowoczesnego dysku SSD M2 PCIE,
  • wydajną, zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics, która wbrew pozorom skrywa ogromny potencjał,
  • ogromny komplet złącz, jak na tak niewielkie urządzenie – dwa porty USB 3.1, 2 X USB typu C, HDMI, czytnik kart microSD, złącze słuchawkowe oraz złącze CS18 do stacji dokującej,
  • bardzo pojemną baterię – aż 46 Wh, ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania.

Wybierz Lenovo ThinkPad L13 i nie martw się na zapas!

Wybór laptopa, jakim jest Lenovo ThinkPad L13 sprawi, że w każdej podróży będziesz miał przy sobie niewielki, niezwykle poręczny sprzęt o wysokiej wydajności i najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Taki stan rzeczy sprawi, że nawet nie odczujesz, iż masz go ze sobą, a każdą sprawę będziesz mógł załatwić od ręki. Cała masa pozytywnych recenzji i opinii na temat tego konkretnego modelu sprawia, że wybierając go możesz przestać się martwić o sprawność i mobilność Twoich działań.