Lenovo ThinkPad T14s – Laptop z mocnym zapleczem

Posted on
Lenovo ThinkPad T14s to cienki, mobilny ultrabook o wadze 1,4 kg

Lenovo ThinkPad T14s to cienki, mobilny ultrabook o wadze 1,4 kg (więcej tutaj). Jest to urządzenie o mocnej konfiguracji ukierunkowanej na pracę biurową oraz wykonywanie codziennych zadań. Dzięki zastosowaniu szybkiego procesora, dysku SSD i pojemnej baterii jest niezbędnym towarzyszem podróży. Przy zakupie energooszczędnych podzespołów pozwoli pracować nawet przez całe 20 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią nowej propozycji Lenovo, która światło dzienne ujrzy już na początku przyszłego – 2020 roku.

Lenovo ThinkPad T14s – Spektakularny od zewnątrz, nieposkromiony od wewnątrz

Lenovo ThinkPad T14s to cienki, mobilny ultrabook o wadze 1,4 kgThinkPad T14s to ultrabook, który zaskakuje nie tylko swoim eleganckim designem, ale też imponuje tym, co może zaoferować w trakcie mierzenia się z wyzwaniami codzienności. Ten mobilny komputer oferowany jest w standardowej aluminiowej obudowie w kolorze czarnym. To właśnie dzięki niej produkty Lenovo są tak często rekomendowane przez informatyków i administratorów IT. Laptopy z tej serii są w stanie wytrzymać niejedną niespodziankę i przetrwać wysoce niekomfortowe warunki – potwierdzeniem na to są certyfikaty i próby wojskowe przeprowadzone na tych urządzeniach.

Od strony wewnętrznej mamy styczność z dobrze dopasowanymi pod względem technicznym komponentami. Z doświadczenia wiemy, że podołają one także bardziej wymagającym zadaniom. Mimo że seria ThinkPad nie jest przeznaczona dla grafików ani architektów to warto wspomnieć, że laptopy te bez problemu poradzą sobie z utrzymaniem takiego oprogramowania. Procesor Comet Lake w połączeniu z kartą graficzną Intel UHD Graphics i obszerną ilością pamięci masowej przekładają się na szybkość uruchamiania aplikacji, płynność działania oraz błyskawiczny transfer danych.

Poza samą konfiguracją w trakcie użytkowania da o sobie znać zestaw nowoczesnych gniazd i ulepszonej łączności. Porty USB-C pozwolą na połączenie się z najnowszym tabletem, z kolei Wi-Fi 6 sprawi, że połączenie z siecią bezprzewodową będzie jeszcze stabilniejsze. W trakcie rozmów wideo przyda się kamerka wideo 720p z zasłonką bezpieczeństwa ThinkShutter (również na podczerwień).

Coffee obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com