MacBook Pro 2019 – Apple udowadnia, że wygląd i wydajność mogą iść w parze

Posted on
Biorąc pod uwagę wymiary nowego Apple MacBook Pro 15 2019 wydaje się on wręcz stworzony do podróżowania. Smukła konstrukcja waży zaledwie 1,83 kg

Firma z Cupertino przyzwyczaiła nas już, że produkty spod ich dłoni wyglądają naprawdę świetnie i nie inaczej jest w przypadku nowego MacBooka w wersji Pro. Czy wygląd idzie w parze z osiągami? 

Apple MacBook Pro 15 2019 – piękna bestia

Biorąc pod uwagę wymiary nowego Apple MacBook Pro 15 2019 wydaje się on wręcz stworzony do podróżowania. Smukła konstrukcja waży zaledwie 1,83 kgDla wszystkich, którzy poszukują notebooka idealnego do pracy, a przy tym dobrze się prezentującego, to oferta Apple jest jak najbardziej warta sprawdzenia.

Apple MacBook Pro 15 2019 pod cienką, lekką konstrukcją kryje prawdziwą moc. Nowy Mac wyposażony został w procesor Intel Core i9,  który sprawdzi się w większości prac biurowych, ale również nie zawiedzie przy zadaniach wymagających nieco większego zaangażowania podzespołów. Montaż filmów czy obróbka zdjęć na urządzeniu nie sprawia kłopotów.

Praca na urządzeniu wkroczyła na nowy poziom, a to za sprawą zaimplementowania w laptopie nowej klawiatury. Jest ona teraz zdecydowania miększa i przyjemniejsza w działaniu. 

Wysoki pozom wyświetlacza w proporcjach 16:10 sprawia, że obraz jest pełny i wyrazisty. Obraz jest ostry, a jego rozdzielczość wynosi 2080 x 1800.

MacBook Pro 2019 – co warto wiedzieć?

Jak już wspomnieliśmy, ekran jest fantastyczny i nawet mimo swojego „błyszczącego” charakteru świetnie spisuje się w pełnym słońcu. To duży komfort, który pozwoli nam pracować na zewnątrz w słoneczny dzień.

Biorąc pod uwagę wymiary nowego Apple MacBook Pro 15 2019 wydaje się on wręcz stworzony do podróżowania. Smukła konstrukcja waży zaledwie 1,83 kg.

Miłośnicy muzyki także nie będą mogli narzekać, gdyż wbudowane w urządzenie głośniki są wysokiej jakości i zadowolą nawet bardzo wymagających użytkowników.

Dodatkowo w nowym MacBooku Pro umieszczono trzy mikrofony oraz standardowe gniazdo słuchawkowe.

Przechodząc do kwestii mocy i wydajności podzespołów należy zauważyć, że nie są one powalające, choć pamiętać musimy, że urządzenia Aplle nigdy nie były w takowe wyposażane. W przypadku sprzętu firmy z Cupertino za wysoki poziom działania ich produktów odpowiada genialna optymalizacja systemów operacyjnych.

Niemniej jednak na pokładzie Apple MacBook Pro 15 2019 znalazł się wczesniej wspomniany procesor Intel Core i9 wraz z układem graficznym Radeon Pro 555X z 4 GB pamięci GDDR5 lub (zaleznie od wybranej konfiguracji urządzenia) Radeon Pro 560X z 4 GB pamięci GDDR5.

Dodatkowo w obu przypadkach mamy do czynienia ze zintegrowanym układem  Intel UHD Graphics 630.

Największe zalety  Apple MacBook Pro 15 2019:

  • wysokiej jakości wyświetlacz
  • lekka i smukła konstrukcja
  • poprawiona klawiatura
  • fantastyczne głośniki.
Obraz z apple.com