ThinkPad E15 – nowy laptop do biura od Lenovo

Posted on
Szukając laptopa dla firmy, często zwraca się uwagę na nowości, czyli na to, co właśnie weszło do sprzedaży albo niedługo ma być dostępne

Szukając laptopa dla firmy, często zwraca się uwagę na nowości, czyli na to, co właśnie weszło do sprzedaży albo niedługo ma być dostępne. Jeśli ten sprzęt ma być nowością znanej firmy i niezbyt drogim, to warto zainteresować się laptopem ThinkPad E15. Ma wszystko, by umożliwiać wydajną, bezproblemową i komfortową pracę w biurze.

Jaki jest Lenovo ThinkPad E15?

Szukając laptopa dla firmy, często zwraca się uwagę na nowości, czyli na to, co właśnie weszło do sprzedaży albo niedługo ma być dostępneAtutem jest już wielkość przekątnej ekranu. Przekątna 15,6 cala i rozdzielczość Full HD to gwarancja wygodnej pracy. Mniejsze ekrany też mają zalety. Kiedy jednak ważny jest spory obszar roboczy, to warto wybrać Lenovo ThinkPad E15. Nowoczesne podzespoły zapewniają dużą wydajność. Bogaty zestaw złączy to duże ułatwienie i rzecz niezbędna w laptopie, który ma służyć do pracy. Kamerka nagrywa w rozdzielczości HD i ma zaślepkę. Ważną zaletą tego nowego klasycznego ThinkPada jest też wytrzymała obudowa. ThinkPad E15 charakteryzują:

  • wydajność,
  • nowoczesność,
  • wytrzymałość,
  • niezawodność,
  • wysoka funkcjonalność.

Lenovo ThinkPad E15 – specyfikacja

W nowym ThinkPad E znalazły się najnowsze procesory Intel Comet Lake. Do wyboru są modele z różną wydajnością tych procesorów. Dla osób niemających wielkich wymagań wystarczy laptop z procesorem Intel Core i3-10110U. Są też wersje mocniejsze. Maksymalna wartość RAM w Lenovo ThinkPad E15 to 16 GB DDR4. Do przechowywania danych służą pojemne dyski SSD. Jeśli chodzi o grafikę, to wybierać można między zintegrowaną oraz kartą graficzną AMD Radeon RX 640. Ta druga opcja jest ważna dla osób, które mają większe oczekiwania związane z grafiką.

Choć jest to model, z którego korzysta się przede wszystkim w biurze, to istotna jest pojemność baterii. W ThinkPad E15 jest to 45 Wh. Spokojnie więc można zabrać go na wyjazd czy wziąć ze sobą na wielogodzinną konferencję. Czy poza biurem, czy w biurze, Lenovo ThinkPad E15 zapewnia płynną, szybką i bezproblemową pracę. To zasługa procesora, innych zastosowanych podzespołów i całej konstrukcji notebooka. Solidny i niezawodny laptop 15,6 cali to właśnie ten.

Business obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com