Zarobek na mieszkanie dzięki laptopowi

Posted on
Jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych to system Microsoftu jakim jest Windows

Coraz więcej osób pragnie pracować w zaciszu domowym, lecz tylko niektórzy decydują się porzucić bądź skorzystać z możliwości pracy dodatkowej. Mając wizję spłaty kredytu hipotecznego przez najbliższe kilkanaście lat postanowiłem wykorzystać czas jaki spędzałem na drogę do pracy na wykonywanie zleceń, dzięki którym mogę powiększyć swój wkład własny i możliwość wyjazdu na kilkudniowe wakacje.

Jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych to system Microsoftu jakim jest WindowsNiestety, w swoim domu miałem jedynie komputer stacjonarny, którego mobilność była ograniczona gniazdkiem elektrycznym. Postanowiłem nieco uszczuplić swój wkład własny i zakupić laptopa Lenovo ThinkBook 13s, który jest o wiele bardziej mobilny od każdego komputera stacjonarnego.

System Windows 10

Jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych to system Microsoftu jakim jest Windows. Pragnąć iść z duchem czasu postanowiłem zrezygnować ze znajomego mi systemu Windows 7 i postawić na najnowszy Windows 10, którego możliwości niczym nie odstępują znanym systemom operacyjnym marki Microsoft.

Dodatki do pracy

Nie za bardzo zależało mi na wysokiej wydajności laptopa, lecz wydajność laptopa Lenovo wprawiła mnie w niemałe zaskoczenie.

W niezwykle długim dojeździe do pracy bądź na uczelnię, kluczową opcją jest mobilność laptopa jak i długość czasu pracy na baterii, dzięki czemu można skupić się na poszukiwaniu zleceń, a nie na poszukiwaniu gniazdka elektrycznego.

Z natury jestem osobą, która co najmniej raz udała się w nieznane z pożyczonym laptopem, robiłem zdjęcia, które następnie  umieszczałem na dysku laptopa. Mała pojemność baterii nie pozwala wykorzystywać laptopa do długiej pracy, więc nie planowałem wyboru klasycznego laptopa.

Producent, czyli Lenovo prawdopodobnie kiedyś miał podobny problem, dzięki czemu było możliwe stworzenie komputera, który posiada możliwość pracy do jedenastu godzin bez poszukiwania gniazdka elenktycznego, dzięki czemu jest możliwe wykonanie kilku zleceń więcej i zarobienia dodatkowych funduszy.

Business photo obraz autorstwa freepik - www.freepik.com