ThinkPad L13: Stylowy notebook w niewygórowanej cenie

Lenovo ThinkPad L13 to notebook stworzony z myślą o osobach poszukujących wszechstronnego urządzenia mobilnego w niewygórowanej cenie

Lenovo ThinkPad L13 to notebook stworzony z myślą o osobach poszukujących wszechstronnego urządzenia mobilnego w niewygórowanej cenie. Stanowi on idealny balans pomiędzy wysokim bezpieczeństwem, nowoczesnymi podzespołami, a także jakością wyświetlanego obrazu. Uświadczymy matrycy IPS, procesora Intel 10. generacji oraz długiego czasu działania na jednym ładowaniu – aż do 14 godzin. Zapraszamy do lektury poniższego tekstu w celu zapoznania się ze specyfikacją i mocnymi stronami nowego notebooka.

Wszechstronność zamknięta w 13 calach

Lenovo ThinkPad L13 to notebook stworzony z myślą o osobach poszukujących wszechstronnego urządzenia mobilnego w niewygórowanej cenieLenovo ThinkPad L13 posiada ekran o przekątnej 13,3 cala. W standardzie wyświetla obraz w rozdzielczości FHD, na matrycy IPS o jasności 250 nitów. W ofercie dostępne są jednak dwie inne edycje. Tańsza – HD w rozdzielczości 1280 x 960 (250 nitów). Droższa – FHD, dotykowy IPS (300 nitów). Jego wyrazistość w efektywny sposób podkreślana jest przez stylową obudowę w kolorze czarnym. Ramki wokół ekranu podczas użytkowania nie rzucają się w oczy, dzięki temu model można uznać za świetnie skompletowany do długich, przedsiębiorczych dni.

ThinkPad L13, bez najmniejszych wątpliwości, na dodatkową pochwałę zasługuje za perfekcyjny zestaw podzespołów. W trakcie zakupu do wyboru mamy jeden z trzech procesorów światowej marki Intel: i3-10110U lub i5-10210U lub i7-10710U. Każdy z nich zintegrowany będzie z odpowiednią jednostką graficzną tego samego producenta – UHD Graphics. Na płycie głównej zmieścimy również do 16 GB pamięci RAM DDR4 o taktowaniu 2600 MHz oraz szybki dysk SSD M.2 PCIe o pojemności maks. 2 TB.

W trakcie codziennych zadań służyć będzie nam nowoczesna łączność Wi-Fi – skonfigurowana za pomocą karty sieciowej Intel 6 AX201. Do zdalnego podłączenia urządzeń multimedialnych przyda się Bluetooth w wersji 5.0. Gdy najdzie nas potrzeba naładowania telefonu czy odczytu danych z zewnętrznych nośników, wykorzystamy: 2 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB-C, czytnik kart pamięci SD (opcjonalnie kart chipowych). Standardowo w laptopie znajdują się gniazda: HDMI, słuchawek/mikrofonu i ethernet.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com